Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Almanya’da zorunlu askerlik geri gelir mi? Oktan Erdikmen’le haftanın yorumu
08 Kasım 2022 Salı

Belediyelerden ‘blackout’ tavsiyesi: Önemli belgelerinizi yazdırın

Warendorf İlçe Belediyesi, “Elektrik olmadan internet de olmaz. Google’da hiçbir şeyi aratamazsınız. Önemli bilgileri şimdiden yazıcıdan bastırın” tavsiyesinde bulundu.

Almanya'nın Kuzey Ren-Vestfalya eyaletine bağlı Münster şehrinin Warendorf İlçe Belediyesi, resmi sosyal medya hesaplarından vatandaşlara uzun süreli elektrik kesintisine (Blackout) karşı almaları gereken acil durum önlerini paylaştı.

Paylaşımda şöyle denildi:

Elektrik olmadan internet de olmaz. Google’da hiçbir şeyi aratamazsınız. Önemli bilgileri şimdiden yazıcıdan bastırın. Verilerinizi cep telefonunuzda depolasanız bile güç kaynağı olmadan telefonunuz da belli bir süre sonra çalışmayacak. Önemli verilerinizi kağıda basıp yedekleyin.

Özellikle bastırılması tavsiye edilen belgeler arasında aile ve yakın çevreye ait adres ve telefon bilgileri, yerel acil durum irtibat noktaları bilgileri gibi kritik belgeler bulunuyor. Ayrıca bazı ilçeler ve belediyeler olası bir enerji kesintisi durumunda telefon şebekesinin çalışmamasına karşı ‘acil durum bilgi noktaları’ kuruyor.

Geri Dön 08 Kasım 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN