Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
12 Şubat 2024 Pazartesi

Bangkok-Münih uçağında trajik ölüm

Bangkok'tan Münih'e uçan Lufthansa uçağında, 63 yaşındaki bir Alman vatandaşı hayatını kaybetti. Yolcular, adamın ağzından ve burnundan 'litrelerce kan geldiğini' aktardı.

Almanya'nın önde gelen hava yolu şirketlerinden Lufthansa'ya ait Bangkok-Münih seferini gerçekleştiren uçakta, ciddi sağlık sorunları yaşayan bir Alman yolcu hayatını kaybetti.

Olaya tanık olan yolcular, 63 yaşındaki adamın öksürük krizleri yaşadığını ve ağzından ile burnundan 'litrelerce kan geldiğini' belirtti. Adamın uçağa binerken de hasta göründüğü, çok terlediği ve nefes alma güçlüğü çektiği ifade edildi.

Yolculardan birinin verdiği bilgiye göre, adamın durumu hava yoluyla yolculuğun başlamasından kısa bir süre sonra daha da kötüleşti. Lufthansa sözcüsü, uçakta bulunan bir doktorun tüm çabalarına rağmen yolcunun yaşamını yitirdiğini açıkladı.

Yaşanan bu trajik olay sonrası uçak, planlanan 12 saatlik yolculuğun sadece 2'nci saatinde Bangkok'a geri dönme kararı aldı.

Geri Dön 12 Şubat 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN