Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
12 Şubat 2024 Pazartesi

Baerbock: İsrail'in Refah'a saldırısı büyük bir insani felakete yol açar

Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock, İsrail'in Refah'a yapacağı saldırının 'büyük bir insani felakete' yol açacağını belirtti.

Almanya, İsrail'in Gazze'nin güneyindeki Refah kentine yönelik geniş çaplı bir saldırı planladığını duyurmasının ardından, böyle bir saldırının insani bir felakete yol açabileceği konusunda uyarıda bulundu.

Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock, Refah'ta yaşananların zaten büyük bir acıya neden olduğunu ve 1,3 milyon insanın dar bir alanda sığınak aradığını belirterek, İsrail Savunma Kuvvetleri'nin planladığı saldırının felaketle sonuçlanabileceğini ifade etti.

Baerbock, İsrail'in Hamas'a karşı kendini savunma hakkı olduğunu ancak sivillerin acılarını hafifletmek için de çaba göstermesi gerektiğini vurguladı. Ayrıca, rehinelerin evlerine güvenle dönebilmeleri için insani bir duraklamanın gerekli olduğunu ve bu konunun gelecek hafta İsrail ziyareti sırasında ele alınacağını açıkladı.

Geri Dön 12 Şubat 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN