Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'ya kavurucu sıcaklar geliyor - 17 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
24 Şubat 2023 Cuma

Almanya Ukrayna’ya F-16 göndermeyecek

Almanya Savunma Bakanı Boris Pistorius Ukrayna’ya F-16 savaş uçağı gönderilmeyeceğini açıkladı. Pistorius, "Sahip olmadığımız bir şeyi nasıl gönderelim?" dedi.

Ukraynalı yetkililerin hava desteği çağrısına bulunmasının ardından Savunma Bakanı Boris Pistorius konuya ilişkin bir açıklama yaptı. SPD’li Bakan ZDF yayınında, “Uzun zamandır F-16 üretmiyoruz ve kullanmıyoruz. Sahip olmadığımız bir şeyi nasıl gönderelim?” diye konuştu. Pistorius, Almanya’da 30 yıldır ulusal savunmanın göz ardı edildiğini söyledi.  

Almanya'nın Ukrayna'ya destek vermeye devam edeceğinin altını çizen Pistorius, ABD Başkanı Joe Biden’ın Ukrayna ziyaretini ise büyük bir dayanışma işareti olarak değerlendirdi. 

Geri Dön 24 Şubat 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN