Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Haziran 2024 Çarşamba

SPD'li vekil: Döneri yine 3 avro yapacağız

Schleswig-Holstein'da SPD Milletvekili Delara Burkhardt, Avrupa Parlamentosu seçimleri öncesi döneri yeniden 3 avro yapmayı vadetti.

SPD'li vekil: Döneri yine 3 avro yapacağız

Schleswig-Holstein'da SPD, Avrupa Parlamentosu seçimleri öncesinde döneri seçim kampanyasının bir parçası yaptı. SPD Milletvekili Delara Burkhardt, "Döneri yine 3 avro yapacağız" pankartlarıyla sokakları süsledi. Pankartta küçük harflerle yazılan bir davetle vatandaşlar bir restorana çağrılıyor. İlk 150 müşteriye 3 avro karşılığında döner verilecek.

Dönerciler tepkili

Burkhardt, "Gelin, hayatın nasıl yeniden karşılanabilir hâle gelebileceği hakkında konuşalım" dedi. Giderek daha fazla politikacı döneri seçim malzemesi olarak kullanıyor. Ancak döner büfeleri bu duruma tepkili. Dönerciler, artan et fiyatları göz önüne alındığında döner fiyatlarının yarıdan fazla indirilmesini saçma buluyor.

Yeşiller Partisi gençlik örgütü de geçtiğimiz günlerde döner fiyatına tavan çağrısında bulunmuştu.

CDU 'dönerci sayısına' üst sınır istiyor

Heilbronn CDU Meclis Grup Başkanı Thomas Randecker ise dönercilere üst sınır getirilmesi çağrısı yaptı. SPD Meclis Grubu Başkanı Rainer Hinderer ise CDU'nun neden piyasa ekonomisine müdahale etmek istediğini sorguladı.

Geri Dön 05 Haziran 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN