Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da emekli maaşları için referandum çağrısı - 22 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
16 Mayıs 2024 Perşembe

Türkiye'deki kliniklerin reklamlarına yasak çağrısı

Türkiye'de zayıflama ameliyatı sonrası ölen İngiliz kadının ailesi, Türkiye'deki kliniklerin reklamlarının İngiltere'de yasaklanmasını istedi.

Türkiye'de zayıflama ameliyatı sırasında aort atardamarlarının yırtılması nedeniyle hayatını kaybeden İngiliz kadının ailesi, İngiltere’de Türkiye’deki kliniklerin reklamlarına yasak getirilmesi çağrısında bulundu. Aile, ülkede klinik günü adı verilen etkinliklerin kısıtlanmasını istedi ve "Savunmasız kişilerin istismarına göz yummayın" ifadelerini kullandı.

28 yaşındaki Shannon Bowe, geçtiğimiz yıl Türkiye’de tüp mide ameliyatı geçirdikten bir gün sonra aşırı kanama sonucu hayatını kaybetti. Bowe, çocuk sahibi olmak için kilo vermek istiyordu. Türkiye’den önce İskoçya’da özel bir klinikte ameliyat olmak istemiş, ancak tıbbi kriterlere uygun olmadığı için ameliyat edilmemişti.

İngiltere’de, zayıflama, estetik ya da diş ameliyatı olmak isteyenler klinik günlerine katılarak Türk doktorlarla görüşüyor. Bu operasyonlar nedeniyle yapılan seyahatler ise "ameliyat tatili" olarak biliniyor.

Geri Dön 16 Mayıs 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN