Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
14 Mayıs 2024 Salı

Çalışmak için en çok tercih edilen şehir Londra

Yapılan bir araştırmaya göre; İngiltere'nin başkenti Londra, dünya üzerinde çalışmak için en çok tercih edilen şehir.

İş arama platformu Stepstone ve The Network tarafından yürütülen ortak bir araştırma, İngiltere’nin başkenti Londra’nın çalışmak için en çok tercih edilen şehir olduğunu ortaya koydu. 188 ülkede 150 binden fazla kişiye yapılan anketlerde, Londra’nın en çok ekonomik ve yaşam kalitesi gibi nedenlerle tercih edildiği belirtildi.

Londra’dan sonra en çok çalışmak istenilen şehirleri sırasıyla, Amsterdam, Dubai, Abu Dhabi, New York ve Berlin takip etti. 

En çok tercih edilen ülkeler arasında ise Avustralya zirvede yer alırken, Amerika, Kanada, İngiltere ve Almanya da listede Avustralya’yı takip eden ülkeler oldu.

Geri Dön 14 Mayıs 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN