Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Haziran 2024 Perşembe

Yeşiller milletvekili ölüm tehditleri sonrası görevinden ayrıldı

Mannheim'da öldürülen polis memurunun anma töreninde dalga geçercesine sözler sarf eden Yeşiller Partili Tuba Bozkurt, aldığı ölüm tehditlerini gerekçe göstererek Eyalet Parlamentosu'ndaki görevinden istifa etti.

Berlin Eyalet Parlamentosu’nda, Mannheim'da bir polis memurunun ölümüyle sonuçlanan bıçaklı saldırıyı anma töreninde, Yeşiller Partisi Milletvekili Tuba Bozkurt’un dalga geçer sözleri ve Yeşiller Meclis Grubu’ndan gelen gülüşmeler tepki topladı. Olay sonrası, Berlin Eyalet Meclisi Milletvekili Bozkurt, onlarca ölüm tehditleri aldığını ve Meclis Başkanlık Divanı’ndaki görevinden istifa ettiğini açıkladı. Eyalet Kriminal Dairesi, bu tehditlerle ilgili soruşturma başlattı.

Özür dilemişti

Yeşiller Milletvekili Bozkurt, X platformunda yaptığı açıklamada, genel kurul toplantısındaki davranışından ötürü özür diledi. Bozkurt, "Eyalet Meclisi'ndeki laf atmadan dolayı özür dilemek istiyorum. Bu saygısız ve ahlaksız davranıştan dolayı çok pişmanım. İncittiğim Rouven L.'nin akrabalarından, arkadaşlarından ve meslektaşlarından içtenlikle özür diliyorum. Bu korkunç eylemden sonra alay ediliyormuşum gibi bir izlenim yaratmaktan daha uzak hiçbir şey olamaz. Bunun bir daha olmayacağına söz veriyorum. Güvenliğimiz için her gün canlarını ve sağlıklarını riske atan polislere saygım sonsuzdur." ifadelerini kullandı.

Geri Dön 13 Haziran 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN