Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Haziran 2024 Çarşamba

Telefonu suya düşürünce peşinden suya atladılar: İki genç kayıp

Hollanda'da, suya düşen telefonun ardından atlayan bir Alman vatandaşı ve onu kurtarmaya çalışan bir başka Alman akıntıya kapılarak kayboldu.

Hollanda'nın Venlo limanında bir Alman vatandaşının cep telefonu suya düştü ve adam telefonu kurtarmak için suya atladı. Akıntıya kapılan adam hızla sürüklendi. Onun yardımına koşmak için suya atlayan iki kişi de başarılı olamadı.

Mevcut bilgilere göre, üç kişiden sadece biri, nehirden kendi başına çıkmayı başardı. Ancak 21 ve 22 yaşlarındaki Alman vatandaşları hâlâ kayıp. Hollanda polisi, iki gencin Kuzey Ren-Vestfalya'dan geldiklerini açıkladı.

Kayıp Almanları arama çalışmaları bugün de devam edecek. Ancak Hollanda acil servisleri, iki gencin canlı bulunma şansının çok düşük olduğunu belirtti. Şiddetli yağışların ardından Meuse Nehri'nde su seviyesinin çok yükseldiği ve akıntının kuvvetli olduğu ifade edildi.

Geri Dön 05 Haziran 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN