Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yo-yo yazı geliyor - 21 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Kasım 2023 Pazartesi

Sınır kontrollerinde 4 bin 790 kişi geri gönderildi

Almanya, geçtiğimiz ay başlattığı sınır kontrolleri kapsamında, ülkeye kaçak yollardan girmeye çalışan 11 bin 29 kişiyi yakaladı. Bu kişilerin 4 bin 790'ı geri gönderildi.

Almanya, bir ay önce Polonya, Çek Cumhuriyeti ve İsviçre sınırlarında başlattığı kontrollerde, ülkeye kaçak olarak girmeye çalışan 11 bin 29 kişiyi yakaladı. Bu kişilerin 4 bin 790'ı geri gönderildi. Federal İçişleri Bakanı Nancy Faeser, kontrollerin devam edeceğini belirterek, "Ülkemize yasadışı yollarla girmeye çalışanları engelleme konusunda kararlıyız" dedi.

Kontrollerde ayrıca 266 insan taciri yakalandı ve haklarında suç duyurusunda bulunuldu. Ayrıca Almanya genelinde, çeşitli nedenlerle haklarında yakalama emri bulunan 670 kişi yakalandı ve ilgili birimlere teslim edildi. Bununla birlikte, kontroller sırasıdna, 329 uyuşturucu kaçakçısı da yakalandı ve çok sayıda çalıntı pasaport ile otomobile el konuldu.

AB, Almanya'nın sınır kontrollerine sıcak bakmıyor. Ancak Almanya, düzensiz göçün engellenmesi için kontrolleri sürdürmeye kararlı.

Geri Dön 20 Kasım 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN