Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da emekli maaşları için referandum çağrısı - 22 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
06 Haziran 2024 Perşembe

Sahte belge operasyonu: 49 adrese baskın

Almanya'nın Berlin ve Brandenburg eyaletlerinde federal polis, dün sabah saat 6'da sahte belge ticareti yapan kişilerin evlerine baskın düzenledi.

Berlin ve Frankfurt/Oder savcılıklarının talimatıyla yüzlerce federal polis, 49 adrese eş zamanlı baskın gerçekleştirdi. Berlin Savcılığı Sözcüsü Sebastian Büchner, soruşturmaların tamamlanıp değerlendirildiğinde daha fazla bilgi verileceğini belirtti.

Polis, şüphelilerin Türkiye'deki profesyonel dolandırıcılardan kimlik, pasaport, ehliyet, evlilik cüzdanı ve oturma izni gibi sahte belgeleri Instagram, WhatsApp ve Telegram gibi sosyal medya platformları aracılığıyla temin ettiğini açıkladı.

B.Z.'nin haberine göre, Türk çetesi Almanya'ya posta yoluyla 900'e yakını olmak üzere 2 binden fazla sahte belge gönderdi ve 550'den fazla şüpheli alıcı tespit edildi. Sahte belge almaktan suçlu bulunanları 2 yıla kadar hapis veya para cezası bekliyor.

Geri Dön 06 Haziran 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN