Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Haziran 2024 Salı

Limburg halkı kararını verdi: Güvercinler öldürülebilir

Limburg'da güvercinlerle ilgili düzenlenen referandumda, halkın çoğunluğu 'güvercinler öldürülsün' dedi.

Limburg halkı kararını verdi: Güvercinler öldürülebilir

Almanya'nın Hessen Eyaleti’ne bağlı Limburg şehrinde belediye meclisi, kasım ayında güvercinlerin öldürülmesini oy birliği ile onaylamıştı. Pazar günü yapılan Avrupa Parlamentosu ve belediye seçimleriyle birlikte, seçmenler bu konuda da oy kullandı.

Referandum sonucuna göre, Limburg halkının çoğunluğu (yüzde 53,5) güvercinlerin öldürülmesi yönünde oy kullanırken, yüzde 46,6'sı karşı çıktı. Seçmen katılımı yüzde 55 oldu.

Limburg Belediye Başkanı Marius Hahn (SPD), seçim sonuçlarına ilişkin yaptığı açıklamada, "Vatandaşlar seçme haklarını kullanmış ve önümüzdeki iki yıl içinde hayvanları bayıltarak öldürülmesiyle güvercin popülasyonunun azaltılması gerektiğine karar vermiştir" dedi.

Geri Dön 11 Haziran 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN