Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
06 Haziran 2024 Perşembe

EURO2024'te ücretsiz güneş kremi dağıtılacak

Radyasyondan Korunma Dairesi (Bundesamt für Strahlenschutz), EURO 2024 maçlarının oynanacağı stadyum ve taraftar alanlarında ücretsiz güneş kremi dağıtacak.

EURO2024'te ücretsiz güneş kremi dağıtılacak

Daire Başkanı Inge Paulini, "UV ışınları genellikle hafife alınan bir sağlık riski. Güneş kremi dağıtıcıları, insanlara güneş kremi sürmenin önemini hatırlatmayı amaçlıyor" dedi.

Güneş kremi dağıtım noktalarında, koruma faktörü 30 olan güneş kremleri ve güncel UV indeksi bilgileri sunulacak. Paulini, özellikle öğle saatlerinde güneşten kaçınılması, uzun giysilerle cilt ve gözlerin korunması, şapka ve güneş gözlüğü takılması gerektiğini belirtti.

Federal İstatistik Dairesi verilerine göre, cilt kanseri vakaları son 20 yılda önemli ölçüde arttı. 2022 yılında 109 bin 400 kişi cilt kanseri tanısıyla hastaneye kaldırıldı ve 4 bin 400'den fazla kişi bu hastalıktan hayatını kaybetti. Bu rakamlar, 2002 yılına göre sırasıyla yüzde 75 ve yüzde 65 daha fazla.

Geri Dön 06 Haziran 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN