Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'ya kavurucu sıcaklar geliyor - 17 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
17 Haziran 2024 Pazartesi

Chrupalla: Rusya'ya uygulanan yaptırımlar kaldırılmalı

Aşırı sağcı AfD lideri Tino Chrupalla, İsviçre'de düzenlenen ve 93 ülkenin katıldığı barış konferansına Rusya'nın davet edilmemesine tepki gösterdi ve Rusya'ya yönelik yaptırımların kaldırılmasını istedi.

Hafta sonu İsviçre’de düzenlenen ve 93 ülkenin katıldığı barış konferansına Rusya davet edilmedi. Aşırı sağcı AfD Eş Başkanı Tino Chrupalla, Rusya’nın dışlanmasını eleştirerek yaptırımların sona ermesini istedi. Chrupalla, Rusya’nın katılmadığı bir toplantının barış konferansı olamayacağını savundu ve "Bu adım iki yıl önce atılmalıydı" ifadelerini kullandı.

"Rusya'ya uygulanan yaptırımlar kaldırılmalı"

Chrupalla, Rusya’ya uygulanan yaptırımların Alman ekonomisine zarar verdiğini, enerji fiyatlarını artırdığını ve enflasyonu yükselttiğini söyledi. AfD lideri, bu yaptırımların sona ermesi gerektiğini vurguladı.

"Bizimle çalışmak zorunda kalacaklar"

Chrupalla, AfD’nin Avrupa seçimlerindeki başarısının partinin ekonomi, göç ve iç politika konularındaki yetkinliğini gösterdiğini belirtti. Partisinin Avrupa Parlamentosu’nda etkili olacağından emin olduğunu ifade etti.

CDU’nun AfD ile işbirliğini reddetmesine yanıt olarak, Chrupalla, Doğu Almanya’da AfD’nin yüksek oy aldığı bölgelerde diğer partilerin AfD ile çalışmak zorunda kalacağını söyledi ve AfD’ye karşı olan “duvarların yıkılacağını" savundu.

Geri Dön 17 Haziran 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN