Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da emekli maaşları için referandum çağrısı - 22 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
04 Haziran 2024 Salı

CDU: Dönerci sayısına üst sınır getirilsin

CDU, Heilbronn'daki yerel meclis seçimleri öncesi, 'dönerci sayısına üst sınır' getirilmesini istedi.

CDU: Dönerci sayısına üst sınır getirilsin

Almanya'nın Heilbronn şehrinde CDU, şehir merkezindeki dönerci sayısının artmasından rahatsız. Parti, 9 Haziran'daki yerel meclis seçimleri için hazırladığı programda 'dönerci sayısına üst sınır' getirilmesi çağrısında bulundu.

Heilbronn CDU Meclis Grup Başkanı Thomas Randecker, döner büfelerinin yanı sıra berber ve manikürcü açılmasının da durdurulmasını istedi. Randecker, "Sağlıklı bir endüstri karışımına sahip çekici bir şehir merkezi istiyoruz. Gittikçe daha fazla perakende mağazasının yerini dönerci ve benzerleri alırsa bu mümkün olmaz" dedi. 

Randecker, Heilbronn'da 800 metre uzunluğunda bir caddede bir düzine dönerci bulunduğuna dikkati çekerek, "Araba ve mobilya mağazalarında yoğunlaşma arzu edilir, ancak döner dükkanlarında kesinlikle değil" diye konuştu.

Heilbronn SPD Meclis Grubu Başkanı Rainer Hinderer ise, CDU’nun piyasa ekonomisine müdahale etmek istemesini eleştirdi.

Geri Dön 04 Haziran 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN