Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Haziran 2024 Perşembe

Benzin ve dizel fiyatları yeniden düştü

Almanya'da akaryakıt fiyatlarındaki düşüş sürüyor. ADAC, dizel fiyatlarının düşmeye devam etmesini beklerken; gün içindeki en ucuz saatleri de paylaştı.

Benzin ve dizel fiyatları yeniden düştü

Almanya'da akaryakıt fiyatları düşmeye devam ediyor. Alman Otomobil Kulübü (ADAC) verilerine göre, ülke genelinde Super E10'un litre fiyatı 1,769 avro (geçen haftaya göre 1,2 sent daha ucuz), dizelin fiyatı ise 1,635 avro (1 sent daha ucuz). ADAC, dizel fiyatlarının düşmeye devam etmesini bekliyor.

ADAC, sürücülere yakıt tasarrufu için birkaç öneride bulundu. Mayıs ayındaki güncel analizlere göre, fiyatlar gün içinde en ucuz 19.00-20.00 ve 21.00-22.00 saatleri arasında. Sabah 7'den kısa bir süre sonra benzin ortalama 6,4 sent, dizel ise 7,3 sent daha pahalı. Ayrıca litre başına 6 sent tasarruf etmek için Süper E5 yerine Süper E10 kullanabilirsiniz.

ADAC, sürücülere yakıt almadan önce "ADAC Drive" akıllı telefon uygulaması ile 14 binden fazla benzin istasyonunun fiyatlarını karşılaştırmalarını tavsiye ediyor. Ayrıca otoyol dışında yakıt alarak da birkaç avro tasarruf edilebileceğini hatırlatıyor.

Geri Dön 13 Haziran 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN