Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
07 Haziran 2024 Cuma

Almanların yarısı EURO2024'te terör saldırısı yaşanmasından endişeli

Almanya'da yapılan son anket, halkın neredeyse yarısının EURO2024'te terör saldırısı yaşanmasından endişe ettiğini ortaya koydu.

YouGov ve Sinüs Enstitüsü'nün yaptığı ankete göre, Almanların yüzde 47'si Avrupa Futbol Şampiyonası sırasında terör saldırılarından endişe ediyor. Katılımcıların yüzde 12'si çok, yüzde 35'i ise biraz endişeli.

Federal İçişleri Bakanı Nancy Faeser, şampiyona sırasında güvenlik durumunun gergin olduğunu, ancak yetkililerin en iyi şekilde hazırlıklı olduğunu belirtti. Faeser, "Saldırılara dair somut bir kanıt yok ancak risk derecesi yüksek" dedi. Ayrıca, holiganlar ve siber güvenlik sorunlarına da dikkat çekti.

Avrupa Futbol Şampiyonası, 14 Haziran - 14 Temmuz tarihleri arasında Berlin, Köln, Münih, Frankfurt am Main, Hamburg, Dortmund, Leipzig, Gelsenkirchen, Stuttgart ve Düsseldorf'ta gerçekleşecek. Şampiyona boyunca stadyumlarda 2,7 milyon kişinin bulunması, toplamda ise 12 milyona kadar ziyaretçi bekleniyor.

Geri Dön 07 Haziran 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN