Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Haziran 2024 Pazartesi

AfD'li belediye meclis üyelerine saldırı

Karlsruhe'de AfD'li belediye meclis üyeleri, maskeli saldırganlar tarafından saldırıya uğradı. Olayda 3 kişi hafif yaralandı. Polis, 5 kişiyi gözaltına aldı.

Şehir merkezindeki bir kafenin önünde iki AfD üyesi, maskeli saldırganlar tarafından saldırıya uğradı. Saldırıda hafif yaralanan 3 kişi olay yerinde tedavi edildi. Polis, saldırıyla ilgili 5 kişiyi gözaltına aldı ve kimlik tespitinden sonra serbest bıraktı. Olay yerinde bir sopa bulunsa da saldırıda beyzbol sopası kullanılıp kullanılmadığı henüz doğrulanmadı.

AfD, saldırının yaklaşık on kişilik bir grup tarafından, radikal sol çevrelerden geldiğini iddia etti. AfD'nin açıklamasına göre, güvenlik görevlilerinin müdahalesi daha ciddi yaralanmaları önledi. Polis bu iddiaları da henüz doğrulamadı.

Geri Dön 10 Haziran 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN