Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da emekli maaşları için referandum çağrısı - 22 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
28 Mayıs 2024 Salı

Sunak'ın seçim vaadi zorunlu askerlik

Başbakan Rishi Sunak, 4 Temmuz'daki erken seçimde Muhafazakar Parti’nin yeniden seçilmesi durumunda zorunlu askerliği geri getireceklerini duyurdu.

İngiltere’de seçimler yaklaşırken partiler vaatlerini açıklamaya başladı. Başbakan Rishi Sunak, Muhafazakar Parti’nin seçilmesi durumunda zorunlu askerliği geri getireceklerini duyurdu. Buna göre, 18 yaşına girenlere orduda tam zamanlı görev yapma veya ayda bir gönüllü çalışma seçeneği sunulacak. Zorunlu askerlik görevleri siber savunma alanında da verilebilecek. Gönüllü görevler ise polis, itfaiye, yaşlı bakımı ve sağlık hizmetleri alanında olacak.

Başbakan Rishi Sunak, geçtiğimiz hafta Kral 3. Charles’tan parlamentonun feshini talep etmiş ve 4 Temmuz’da erken seçime gidileceğini duyurmuştu.

Geri Dön 28 Mayıs 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN