Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
17 Nisan 2024 Çarşamba

Ruanda modeli genişletiliyor: Göçmenler 4 farklı ülkeye gönderilebilir

İngiliz hükûmeti, kayıt dışı göçmenleri göndermeyi planladığı Ruanda modelini genişleterek göçmenleri 4 farklı ülkeye göndermeyi planlıyor.

Ruanda modeli genişletiliyor: Göçmenler 4 farklı ülkeye gönderilebilir

The Times gazetesinin haberine göre yasa dışı göçmenler; Ermenistan dahil olmak üzere, Fildişi Sahili, Kosta Rika ve Botsvana gibi ülkelere gönderilebilirler. Hükûmet, bu kapsamda görüşmelere başlandığını da açıkladı.

Hükûmet, bu yeni yasayla birlikte, göçmenleri botlarla ülkeye yasa dışı giriş yapmaktan caydırmayı hedefliyor. Başbakan Rishi Sunak, sığınma başvurusu yapanların başvurularının bu ülkelerde değerlendirileceğini belirtmişti.

BM İnsan Hakları Yüksek Komiserliği, söz konusu planın hukuka aykırı bulduğunu bildirimşti.

Geri Dön 17 Nisan 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN