Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da emekli maaşları için referandum çağrısı - 22 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
12 Nisan 2024 Cuma

Migrene karşı yeni umut

İngiltere'de Ulusal Sağlık Hizmetleri (NHS) migrene karşı önleyici tedavide atogepant türü hapların kullanıma sokulacağını duyurdu.

Migrene karşı yeni umut

BBC’nin haberine göre, uzmanlar, ülke genelinde 170 bin kişinin yeni tedavi yönteminden yararlanabileceğini açıkladı. Söz konusu ilacın, diğer tedavilere ya da iğnelere yanıt vermeyen hastalar için büyük bir umut olacağı bildirildi. Ayrıca eski tedavilere göre daha az yan etkisi de bulunduğu tespit edildi.

Migren, şiddetli ve genellikle tek taraflı baş ağrılarıyla ortaya çıkıyor ve kişilerin günlük faaliyetlerini önemli ölçüde kısıtlıyor. İngiltere’de 6 milyon kişinin, dünya genelinde ise 7 kişiden birinin migrenden muzdarip olduğu tahmin ediliyor.

Geri Dön 12 Nisan 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN