Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da emekli maaşları için referandum çağrısı - 22 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
18 Nisan 2024 Perşembe

Londra’da evsizlerin sayısı son 10 yılın rekorunu kırdı

Başkent Londra'da evsiz sayısı, bir yılda yüzde 23'lük artışla 4 bin 389'a yükseldi ve son 10 yılın en yüksek seviyesine çıktı.

Londra’da evsizlerin sayısı son 10 yılın rekorunu kırdı

Londra'da sokaklarda yaşayan kişi sayısı, 2023'ün dördüncü çeyreğinde, bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 23'lük bir artışla 4 bin 389 kişiye ulaştı. Londra Belediye Başkanlığı'nın yayımladığı rapora göre, bu rakam son on yılın en yüksek seviyelerinden birini temsil ediyor.

Londra Belediye Başkanı Sadiq Khan, göreve üçüncü kez seçilmesi hâlinde, şehirdeki evsizlik krizini çözmek için 10 milyon sterlinlik bir bütçe ayıracağını taahhüt etti. Khan, bu adımla kent genelinde evsizlik sorununu tamamen ortadan kaldırmayı hedeflediğini açıkladı.

Geri Dön 18 Nisan 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN