Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da emekli maaşları için referandum çağrısı - 22 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Nisan 2024 Pazartesi

Kılık değiştiren İngiliz gazeteci, Türk doktoru teşhir etti

İngiltere'den Türkiye'ye estetik ameliyat için gelenlerin yaşadığı sorunların ardından, bir Türk doktor ile yaptığı görüşmeyi kayda alan İngiliz gazetecinin haberi gündeme oturdu.

Türkiye'ye estetik ameliyat olmak için giden İngilizlerin sayısında yaşanan artışı konu alan çarpıcı bir haber, İngiliz The Sun gazetesinde yer aldı. Gazetenin haberine göre; Türk Lirası'nın değer kaybetmesi ve Türkiye'deki sağlık turizminin artmasıyla, tatil yaparken estetik ameliyat olma eğiliminde olan İngilizlerin sayısı her geçen gün artıyor.

The Sun, tanıtım etkinliğine gizli kamera ile katılarak bir otel odasında gerçekleşen ve büyük tartışmalara yol açan bir görüşmeyi paylaştı. Görüntülerde, İngiltere'deki bir otelde düzenlenen tanıtımda, bir Türk doktorun, kalça kaldırma ameliyatı olmak isteyen bir kadınla yaptığı görüşme yer alıyor.

Görüşme sırasında doktorun kadına "iyi derecede İngilizce bilen" bir cerrah olacağı sözü verilmiş, ancak gerçekte durumun farklı olduğu ortaya çıktı. Kadının, doktorun az İngilizce bilmesi nedeniyle tercüman aracılığıyla yapılan görüşmede, doktorun kadının iç çamaşırını indirerek fiziki muayene yapması büyük tepki çekti.

Gazete, bu görüşmenin yasaları çiğnediğini belirtirken, cerrahın tescilli olmadığını, kadının izni olmadan iç çamaşırının indirildiğini ve satış stratejilerinin uygulandığını iddia etti.

İngiltere'deki benzer ameliyatların fiyatının 9 bin sterline kadar çıkabildiği belirtilirken, bu görüşmeden sonra kadına 200 sterlinlik indirim teklif edildiği aktarıldı.

Geri Dön 08 Nisan 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN