Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
04 Mayıs 2024 Cumartesi

İngiltere’de protesto: 45 kişi gözaltına alında

İngiltere'de, sığınmacıları Dorset kıyısında bulunan Bibby Stockholm gemisine taşıyan otobüse engel olmaya çalışan 45 kişi gözaltına alındı.

İngiltere’de protesto: 45 kişi gözaltına alında

Southwark polisi, sığınmacıların gemiye götürülmesi sırasında anayolun kapatıldığını, kolluk kuvvetlerinin işlerinin engellendiğini ve saldırı girişimi olduğunu açıkladı. Geçtiğimiz hafta, en az sekiz sığınmacının daha Bibby Stockholm gemisine gönderileceği duyurulmuştu. Sığınmacılar, gemide geçen yıl bir kişinin hayatını kaybetmesinin ardından, gemide konaklamak istemediklerini ifade etmişlerdi.

İngiltere hükûmeti, yaklaşık 50 bin düzensiz göçmeni, askeri tesislerdeki kullanılmayan yüzen yapılara yerleştirme kararı almıştı. Bu kararın gerekçesi olarak otellerdeki yüksek maliyetler gösterilmişti. Bibby Stockholm, bu kapsamda göçmenlerin yerleştirileceği ilk gemi olarak hizmete açılmıştı. Gemiye, 18-65 yaş arasındaki erkek göçmenlerin yerleştirileceği bildirilmişti.

Geri Dön 04 Mayıs 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN