Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Mayıs 2024 Pazartesi

İngiltere: Rusya kendi topraklarını bombalıyor

İngiltere Savunma Bakanlığının yayımladığı raporda, Rusya'nın mart ve nisan aylarında, kendi topraklarını yanlışlıkla 20 kez bombaladığı iddia edildi.

İngiltere: Rusya kendi topraklarını bombalıyor

İngiltere Savunma Bakanlığı, Rusya'nın Ukrayna'ya yönelik saldırılarına dair yeni bir "Savunma İstihbaratı Güncellemesi" raporu yayınladı. Raporda, Rusya'nın mart ve nisan ayları arasında kendi topraklarını en az 20 kez yanlışlıkla bombaladığını öne sürdü. Özellikle 4 Mayıs'ta, Rusya'ya ait bir savaş uçağının Belgorod kentinde yanlışlıkla sivil bir bölgeyi bombaladığı ve bu saldırının 30 ev ile 10 otomobile zarar verdiği bildirildi. Belgorod Bölge Valisi Vyacheslav Gladkov, patlama sonucu kentte hasar oluştuğunu doğrularken, patlamanın nedenine dair bilgi vermedi.

Bakanlık: Hataların nedeni yorgun askerler

İngiltere Savunma Bakanlığı, bu tür olayların izole vakalar olmadığını vurgulayarak, 18 Şubat'ta Belgorod bölgesindeki Soloti üzerine yanlışlıkla FAB-250 bombası bırakıldığını ve 150 kişinin tahliye edildiğini hatırlattı. Londra, bu tür hataların kötü eğitim ve yorgun askerlerden kaynaklandığını öne sürerek, Rusya'nın askeri hedefleme konusundaki zayıflıklarını eleştirdi.

Geri Dön 13 Mayıs 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN