Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da emekli maaşları için referandum çağrısı - 22 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
15 Nisan 2024 Pazartesi

İngiltere Orta Doğu'ya ilave jet konuşlandırdı

İngiltere Savunma Bakanı Grant Shapps, Kraliyet Hava Kuvvetlerine (RAF) ait ek jetler ve yakıt ikmal tankerlerinin Orta Doğu'ya gönderildiğini duyurdu.

İngiltere Orta Doğu'ya ilave jet konuşlandırdı

Shapps, bu unsurların İngiltere'nin Irak ve Suriye'deki terör örgütü IŞİD'e karşıtı operasyonunu desteklemek için bölgeye yerleştirildiğini belirtti. Ayrıca, İran'ın İsrail'e yönelik hava saldırısını sert bir dille eleştiren Shapps, bu tür eylemlerin bölgesel güvenliği zayıflattığını vurguladı. İngiltere'nin, İsrail ve bölgedeki diğer ortaklarıyla iş birliği yaparak gerilimi azaltmaya çalıştığını ifade etti ve barışın herkesin çıkarına olduğunu dile getirdi.

Shapps, İran'a istikrarsızlaştırıcı eylemlere son verme çağrısında bulunarak, RAF'a ek unsurların konuşlandırılması talimatını verdiğini açıkladı. Bu terör örgütü IŞİD karşıtı operasyonu destekleyeceğini ve bölgedeki mevcut görevlerin menzili içinde hava saldırılarını engelleyeceğini belirtti.

Sky News televizyonu, RAF jetlerinin İsrail'in savunmasında rol aldığını bildirdiğini kaydetti.

Geri Dön 15 Nisan 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN