Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da emekli maaşları için referandum çağrısı - 22 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
29 Mayıs 2024 Çarşamba

İngiltere, Galler ve İskoçya’da enerji piyasalarına tavan fiyat

Birleşik Krallık’ta enerji piyasaları düzenleme kurumu Ofgem, İngiltere, Galler ve İskoçya’daki haneler için yeni tavan fiyatı belirledi.

Üç aylık tavan fiyat tarifesine göre, ortalama elektrik ve enerji tüketen bir hanenin yıllık maliyetleri 1.568 sterline düşecek. Bu, enerji faturalarının yıllık bazda 122 sterlin daha düşük olacağı anlamına geliyor. Tüketici uzmanları, tavan fiyat uygulamasıyla maliyetlerin son iki yılın en düşük seviyesine gerileyeceğini belirtti. İngiltere’de mevcut enerji masrafları yıllık bazda 1.690 sterlin olarak kaydedilmişti.

İngiltere’de bir hanenin yıllık ortalama elektrik tüketimi 2.700 kilovatsaat, doğal gaz tüketimi ise 11 bin 500 kilovatsaat olarak belirlenmişti.

Geri Dön 29 Mayıs 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN