Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
01 Mayıs 2024 Çarşamba

İngilizler şifre olarak 12345’i kullanamayacak

İngiltere'de, akıllı telefonlarla ilgili yürürlüğe giren yeni düzenlemeler kapsamında, 12345 gibi şifreler artık kullanılamayacak.

İngilizler şifre olarak 12345’i kullanamayacak

İngiltere’de yürürlüğe giren yeni düzenlemelere göre, akıllı cihazların güvenlik standartları artırılacak. Bu kapsamda, zayıf şifre olarak sınıflandırılan 12345 gibi şifrelerin elektronik cihazlarda kullanılması mümkün olmayacak.

Bilim, Yenilik ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, bu yöntemle tüketicilerin bilgisayar korsanlarına ve siber saldırılara karşı daha iyi korunacağı belirtildi.

Bilim ve Teknoloji Bakanı Jonathan Berry, İngiltere’nin internet kullanımında dünyanın en güvenli ülkesi hâline geleceğini belirterek, "Tüketiciler gönül rahatlığı içinde akıllı cihazlarını kullanabilecek" diye konuştu.

Geri Dön 01 Mayıs 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN