Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da emekli maaşları için referandum çağrısı - 22 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
22 Mayıs 2024 Çarşamba

Elli yıl sonra İngiliz vatandaşı olmadığını öğrendi

Liverpool'da 72 yaşındaki Ganalı bir adam, yurt dışına gitmek için pasaport başvurusu yaptığı sırada, 50 yıldır yaşadığı İngiltere'nin vatandaşı olmadığını öğrendi.

İngiltere’nin Liverpool kentinde yaşayan 72 yaşında Ganalı bir adam, 2019 yılında yurt dışına seyahat etmek için pasaport başvurusu yaptığı sırada İngiltere vatandaşı olmadığını öğrendi.

Yaklaşık 50 yıldır, İngiltere’de yaşayan, evini ve arabalarını krediyle alan Nelson Shardey isimli adamın başına gelenler ülkede şaşkınlık yarattı. Yapılan soruşturmalar sonrasında Shardey’e ülkedeki hizmetlerden faydalanabilmesi için binlerce sterlin ödemesi gerektiği ve süresiz oturum için en az 10 yıl daha beklemesi gerektiği bildirildi.

Talihsiz adamın emekli olduğu, İngiltere’yi evi olarak gördüğü ve 50 yıldır da ülke dışına hiç çıkmadığı belirtildi. Shardey, 2007 yılında yaşanan bir soygun olayında gösterdiği cesaret nedeniyle polis tarafından da ödüllendirilmişti.

Geri Dön 22 Mayıs 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN