Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
15 Nisan 2024 Pazartesi

Sidney'de bıçaklı saldırı: Beş ölü, çok sayıda yaralı

Avusturalya Sidney'de, bir AVM'de düzenlenen bıçaklı saldırıda, en az beş kişi öldü çok sayıda kişi yaralandı. Saldırgan ise polis tarafından öldürüldü.

Avusturalya'nın Sidney kentindeki Westfield Bondi Junction alışveriş merkezinde cumartesi günü dehşet verici bir olay yaşandı. Yerel saatle 16.00 civarında meydana gelen olayda, bir saldırganın bıçaklı saldırı gerçekleştirdiği bildirildi. Saldırı sırasında alışveriş merkezinde bulunan birçok kişi saldırıya maruz kaldı. Saldırı sonucunda en az 5 kişi hayatını kaybetti ve birçok kişi de yaralandı. Yaralılar derhal çevredeki hastanelere sevk edildi ve tedavi altına alındı.

Polis ekipleri hızla olay yerine intikal etti ve saldırganı vurarak öldürdü.

Olayın ardından, alışveriş merkezinde büyük bir panik yaşandı. Sosyal medyada paylaşılan videolar, insanların korku içinde kaçmaya çalıştıklarını gösteriyor. Polis, olay yerini güvenlik altına aldı ve soruşturma başlatıldı.

Geri Dön 15 Nisan 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN