Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
15 Mart 2024 Cuma

Putin'den Avrupa'ya saldırı tehdidi

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Finlandiya ve İsveç'in NATO üyeliğinin anlamsız olduğunu, Rusya'nın Finlandiya sınırına askeri yığınak yapacağını söyledi. Putin, nükleer tehdidini de yineledi.

Putin'den Avrupa'ya saldırı tehdidi

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Finlandiya ve İsveç'in NATO üyeliğinin 'anlamsız bir adım' olduğunu savundu ve Rusya'nın bu gelişmelere yanıt olarak Finlandiya sınırında askeri varlığını artıracağını duyurdu. Putin, Rusya'nın egemenliği tehdit altında olduğunda nükleer silah kullanmaya hazır olduğunu vurguladı.

Ayrıca, Putin, Alman subaylarının Ukrayna'ya destek konusunda yapılan bir telekonferansın sızdırılmasına da değinerek, bu durumun Kırım Köprüsü'ne saldırı planlarıyla ilgili spekülasyonları içerdiğini söyledi. Putin, bu tür spekülasyonların Rusya'yı korkutmaya yönelik olduğunu ancak bunun gerçek dışı bir "fantezi" olduğunu belirterek, "Hayal kuruyorlar ve kendilerini cesaretlendiriyorlar. Aynı zamanda bizi korkutmaya çalışıyorlar" ifadelerini kullandı.

Geri Dön 15 Mart 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN