Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
18 Ekim 2023 Çarşamba

İsrail Gazze’de hastane bombaladı: En az 500 ölü

İsrail'in Gazze'deki El-Ehli Baptist Hastanesini bombalaması sonucu 500 kişinin öldüğü bildirildi.

İsrail Gazze’de hastane bombaladı: En az 500 ölü

Hamas’ın silahlı kanadı El Kassam Tugayları öncülüğünde 7 Ekim’de yapılan Aksa Tufanı operasyonu sonrası, İsrail’in Gazze’ye saldırıları sürüyor. Şimdiye kadar binlerce insanın bombardımanlarda öldüğü çatışmalarda, Gazze’ye insani yardım, su, elektrik gibi temel ihtiyaçların ulaşması da İsrail tarafından engelleniyor.

Dün gece ise Gazze’deki El-Ehli Baptist Hastanesi bombalandı. Bombardımanda aralarında çocuk ve bebeklerin de olduğu en az 500 kişi hayatını kaybetti.

Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, İsrail'in Gazze Şeridi'ndeki el-Ehli Baptist Hastanesine düzenlediği saldırıdan dolayı 3 gün yas ilan etti.

Filistin Dışişleri Bakanlığı ise saldırıyı bir ‘savaş suçu’ olarak nitelendirdi ve “Bu sadece Gazze’ye değil, aynı zamanda insanlığa karşı da işlenmiş bir suç” ifadelerini kullandı. 

Hastane saldırısının ardından dünyanın dört bir yanında Filistin’i destekleyenler sokaklara çıktı. Hamas da tüm dünyaya İsrail’i protesto etme çağrısı yaptı.

Geri Dön 18 Ekim 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN