Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
22 Kasım 2023 Çarşamba

Gazze'deki çocuk ölümleri, Taliban ve Suriye'yi geçti

BM Genel Sekreteri Antonio Guterres, Gazze'de ölen çocukların Taliban ve Suriye yönetiminin çatışmalarında ölen çocukları aştığını söyledi.

Gazze'deki çocuk ölümleri, Taliban ve Suriye'yi geçti

Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, her yıl yayımlanan çatışmada öldürülen çocuklar raporunda, bugüne kadar en yüksek sayının Taliban ve Suriye yönetimine ait olduğunu belirtti. Ancak Gazze'deki kayıpların hiçbir çatışmada görülmemiş derecede yüksek olduğunu vurguladı. Guterres, Gazze'de binlerce çocuğun birkaç haftada öldüğünü söyleyerek, bu durumu 'göreve başlamamdan bu yana yaşanan en yüksek sivil kayıp' olarak tanımladı.

Gazze'deki insani ateşkes, yardım erişimi ve rehinelerin serbest bırakılması çağrılarına vurgu yaparak, çözüm için çok taraflı bir yaklaşım ve farklı ülkelerin işbirliği gerektiğini söyledi. Guterres, Gazze'deki trajedinin fırsata dönüştürülmesi ve savaş sonrasında kalıcı bir 'iki devletli çözüme' doğru ilerlenmesi gerektiğini ifade etti.

Geri Dön 22 Kasım 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN