Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
27 Mayıs 2024 Pazartesi

Viyana Havalimanı'nda 80 bin adet kaçak sigara yakalandı

Viyana Havalimanı'ndaki gümrük ofisinde yapılan rutin bir kontrol sırasında 80 bin adet kaçak sigaraya el konuldu. 

Operasyon, 59 yaşındaki bir kadının bagajında şüpheli röntgen görüntüsü tespit edilmesi üzerine gerçekleşti. Kadının bagajında, dört torbada toplam 80 bin sigara bulundu.

Maliye Bakanlığının açıklamasına göre, kaçak sigaraları taşıyan Nijeryalı kadın, Nijerya'nın Lagos kendinden Katar Doha aktarmalı olarak Avusturya'ya giriş yaptı. Gümrük yetkilileri, kadının bagajındaki sigaralara el koydu ve kaçakçılık suçlamasıyla dava açtı. Kadına 38 bin avroya kadar para cezası verilebileceği belirtildi.

ÖVP'li Maliye Bakanı Magnus Brunner, "Gümrük memurlarımız, kontrolleriyle adil ekonomik koşulları sağlıyor ve yalnızca orijinal ürünlerin pazara ulaşmasını temin ediyor" diye konuştu.

Geri Dön 27 Mayıs 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN