Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Haziran 2024 Çarşamba

Turizm devi iflas etti, Viyanalı aileye 3 bin avro borç geldi

Münih merkezli turizm şirketi FTI'nin iflas başvurusunun ardından, rezerve edilen binlerce tatil iptal oldu. Viyanalı bir aileye 3 bin avro borç geldi. Aynı durumda çok sayıda insan var.

Münih merkezli Avrupa'nın üçüncü büyük tur operatörü FTI, bu hafta iflas başvurusunda bulunduğunu açıkladı. Bu durum, önceden rezerve edilen binlerce tatilin iptal edilmesine yol açtı. İptallerden, halihazırda tatilde olan insanlar da etkilendi.

Kıbrıs'ta bir otel, ödeme alamadığı gerekçesiyle Viyanalı bir aileden 2 bin 880 avro talep etti. En az 20 aile benzer bir durumla karşı karşıya kaldı. Otel yönetimi, ücretlerin ödenmesi gerektiğini belirtirken, zararın tur şirketinin sigortası tarafından karşılanacağını duyurdu.

Geri Dön 05 Haziran 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN