Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da emekli maaşları için referandum çağrısı - 22 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
16 Nisan 2024 Salı

Sınıf arkadaşını makasla yaraladı

Başkent Viyana'da, 13 yaşındaki bir öğrenci, okul çıkışında tartıştığı bir öğrencinin ensesine makas saplayarak yaraladı. 

Avusturya’nın başkenti Viyana’da bir ortaokulda korkunç bir şiddet olayı daha yaşandı. Geçtiğimiz cuma günü 13 yaşındaki bir öğrenci, okul çıkışında tartıştığı bir öğrencinin ensesine makas saplayarak yaraladı. OE24’ün haberine göre, görgü tanıkları iki öğrencinin sınıf arkadaşı olduğunu belirttiler.

Geçtiğimiz haftalarda Viyana’da öğretmenler şiddet günlük hayatımınız bir parçası oldu diyerek, eyalet hükûmetine harekete geçme çağrısında bulunmuşlardı. Bir okul müdürüyle yapılan röportajda, problemli bölgelerdeki okullara yılda 20 kez polis operasyonu yapıldığı belirtilmişti. Özellikle göçmen kökenli çocukların uyum sorunları nedeniyle hızla radikalleştiği uyarısında bulunulmuştu.

Geri Dön 16 Nisan 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN