Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
01 Haziran 2024 Cumartesi

Sekiz kentte iklim protestoları

Avusturya'da Fridays for Future hareketi, iklim değişikliğine dikkat çekmek amacıyla dün 8 kentte protesto gösterileri düzenledi.

Viyana, Linz, Graz, Salzburg, Klagenfurt, Innsbruck, Kufstein ve Bregenz'de binlerce kişinin katıldığı eylemler, Avrupa Parlamentosu seçimleri öncesinde siyasetçilere uyarıda bulunmayı amaçladı.

Göstericiler, "İklim adaleti için mücadele" yazılı dövizler taşıyarak, "Dişlerinizi fırçalayın ve demokrasi için oy kullanın" sloganları attı. Grup sözcüleri, çevrenin korunması, iklim değişikliği ile mücadele ve karbon emisyonunun azaltılması konularında siyasetçilerin yeterli adımları atmadığını belirtti.

Gösteriler nedeniyle sekiz şehirde trafik durma noktasına geldi.

Geri Dön 01 Haziran 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN