Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
17 Mayıs 2024 Cuma

İklim ikramiyesi ödemeleri netleşti

Avusturya’da Çevre ve Tarım Bakanlıkları, Klimabonusu olarak bilinen iklim ikramiyelerinin bu yıl verilecek miktarlarını düzenlenen basın toplantısında paylaştı.

Buna göre, 2024 yılı ikramiyelerinin, ikamet edilen bölgeye göre 145 avro ile 290 avro arasında değişeceği bildirildi. İkramiye miktarının, bölgedeki çevresel faktörler, toplu ulaşıma erişim gibi kriterler göz önünde bulundurularak belirleneceği, ücretin yaz aylarından sonra herhangi bir başvuru yapmadan, otomatik olarak hesaplara yatırılacağı duyuruldu.

İklim ikramiyesi, vatandaşları çevresel sürdürülebilirlik ve enerji tasarrufu gibi konularda teşvik etmek amacıyla veriliyor. Ayrıca toplu taşıma kullanımının da artırılması hedefleniyor. Avusturya’da altı aydan fazla süredir ikamet eden kişiler ikramiyeden faydalanabiliyor.

Geri Dön 17 Mayıs 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN