Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da emekli maaşları için referandum çağrısı - 22 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
18 Nisan 2024 Perşembe

Hız sınırını aşan 21 araca el konuldu

Avusturya'da, 1 Mart'ta yürürlüğe giren ve hız sınırını belli bir oranda açan sürücülere yönelik yeni yasa kapsamında 21 kişinin aracına el konuldu.

Avusturya'da 1 Mart'ta yürürlüğe giren yeni yasa ile hız sınırını aşan sürücülerin araçlarına geçici veya kalıcı olarak el konulabileceği bildirildi. Bu yeni düzenleme kapsamında, şimdiye kadar 21 sürücünün aracına geçici olarak el konulduğu açıklandı.

Yeni yasaya göre, Avusturya'da şehir içinde saatte 60 kilometre veya şehir dışında saatte 70 kilometre hız sınırını aşan sürücülerin araçlarına iki hafta süreyle geçici olarak el konuluyor.

Daha ağır hız ihlalleri için ise daha sert yaptırımlar getirildi. Şehir içinde saatte 80 kilometre, şehir dışında ise saatte 90 kilometre hız sınırını aşan sürücülerin araçlarına kalıcı olarak el konulacak ve bu araçlar açık artırma yoluyla satılabilecek.

Geri Dön 18 Nisan 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN