Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da emekli maaşları için referandum çağrısı - 22 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Mayıs 2024 Çarşamba

En erken MR randevusu 2,5 ay sonra bulunuyor

Avusturya’nın başkenti Viyana’da en erken MR randevusunun 2,5 ay sonraya bulunabiliyor. Süre, her geçen gün artıyor.

En erken MR randevusu 2,5 ay sonra bulunuyor

Avusturya Basın Ajansı’nın haberine göre, Viyana’da hastenelerdeki kalifiye personel ve ekipman eksikliği nedeniyle MR ve bilgisayarlı tomografi (BT) çekimleri için bekleme süreleri her geçen gün arttığı belirtildi. 

Ülkede, 2017 yılında sağlık alanında yapılan reformlarda, bilgisayarlı tomografide bekleme süresi 10 gün, MR incelemelerinde ise en fazla 20 iş gününe düşürülmüştü. Ancak yeni istatistiklere göre, teşhis merkezlerinde bekleyen hasta sayısı da yeniden yükselmeye başladı.

Uzmanlar, yapay zeka teknolojisinin sağlık alanına daha fazla entegre edilerek, muayene sürelerinin kısaltılabileceğini, böylece randevu alımlarının da yeniden kolaylaşabileceğini ifade ediyor.

Geri Dön 08 Mayıs 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN