Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
24 Nisan 2024 Çarşamba

Binlerce hane elektriksiz kaldı

Avusturya'nın Steiermark eyaletinde şiddetli kar yağışı etkili oldu. Yağış nedeniyle 3 bin 400 hanenin elektriği kesildi.

Avusturya, kutuplardan gelen soğuk hava dalgasının etkisi altına girdi. Kronen Zeitung gazetesinin haberine göre, Steiermark eyaletinin güneybatısında yoğun kar yağışı yaşandı ve bu durum ulaşımı büyük ölçüde etkiledi. Kar yağışı nedeniyle 3 binden fazla ev elektriksiz kaldı ve bölgede kar kalınlığı 30 santimetreye ulaştı. Yollarda birçok araç mahsur kaldı.

Bölge itfaiyesi, karın yoğunluğu ve yolların durumu hakkında bilgi verirken, enerji tedarik şirketi yetkilisi Urs Harnik ise kar fırtınası sırasında ağaçların devrilmesi sonucu 100'e yakın trafo istasyonunun zarar gördüğünü ve Leibnitz ile Eibiswald bölgelerinde elektrik kesintileri yaşandığını teyit etti.

Geri Dön 24 Nisan 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN