Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
06 Mayıs 2024 Pazartesi

Babasından çaldığı arabayla polisi 40 dakika peşine taktı

Avusturya'da, uyuşturucu etkisi altında 15 ila 17 yaşlarındaki 7 genç, polisi 40 dakika peşine taktıktan sonra yakalandı. 17 yaşındaki sürücünün, aracı babasından çaldığı öğrenildi.

Yukarı Avusturya'da, pazar günü (dün) Braunau bölgesinde yaşanan olayda, 15 ila 17 yaşlarındaki yedi genç, gece yarısı polis kontrolünden kaçtı. Polis, sabah saat üç sıralarında bir aracı durdurmaya çalıştı ancak 17 yaşındaki sürücü, 'dur ihtarına' uymadı ve kaçmaya başladı. Yaklaşık 40 dakika süren kovalamacada; sekiz polis aracı, gençlerin peşine düştü ve gençler iki yol barikatını aştı. Kovalamaca, bir polis aracının kaçan araca çarpmasıyla son buldu. Olay sonucunda gençler yaralanmazken, polis aracında büyük hasar meydana geldi.

Aracı babasından çalmış

Araçtaki yedi gençten biri kaçmaya çalışırken, biriyse aracın bagajında yakalandı. Polis, gençlerin daha önce uyuşturucu suçundan kaydı olduğunu belirtti. Araçta uyuşturucu bulunup bulunmadığı ise henüz netlik kazanmadı. Gençler, Avusturya, Bosna ve Romanya uyruklu olup gözaltına alındılar ve sorguları pazar günü devam etti. Ayrıca, 17 yaşındaki sürücünün ehliyetsiz olduğu, uyuşturucu etkisi altında araç kullandığı ve aracı babasından çaldığı tespit edildi.

Geri Dön 06 Mayıs 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN