Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Haziran 2024 Çarşamba

Avusturya'da Tuna Nehri taştı

Avusturya'da dün sabah başlayan şiddetli sağanak nedeniyle Tuna Nehri taştı. Aşağı Avusturya'da uyarı seviyesi 'kırmızıya' yükseltildi.

Avusturya'nın büyük bölümünde yaşanan şiddetli fırtınanın ardından, dün ülkenin yoğun bir yağış dalgasına gireceği duyurulmuştu. Dün sabah saatlerinde başlayan şiddetli sağanak nedeniyle Linz kentinde Tuna Nehri taştı ve su seviyesi 6,86 metrenin üzerine çıktı. 

Avusturya Meteoroloji Dairesi, yarın sabah saatlerine kadar sel riski konusunda uyarılarda bulundu. Özellikle Aşağı Avusturya'nın risk bölgesi olduğu belirtilerek, uyarı seviyesi kırmızıya yükseltildi. Bu bölgeye dünden bu yana 500'e yakın itfaiye ekibi yönlendirildi.

Tulln, St. Pölten, Melk ve Krems kentlerinde kilerler ve apartmanların giriş katları su altında kaldı. Şiddetli yağış nedeniyle Amstetten bölgesinde tarım arazileri sular altında kaldı. Wachau'da meydana gelen heyelan nedeniyle yollar kapatıldı ve bir bisikletli yaralandı.

Geri Dön 05 Haziran 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN