Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
30 Mayıs 2024 Perşembe

Avusturya radyoları 'L'Amour toujours'u çalma listelerinden çıkarıyor

Almanya'nın Sylt Adası'ndaki ırkçı görüntüler sonrası, Avusturya’da çok sayıda radyo istasyonu L'Amour Toujours şarkısını çalma listesinden çıkarma kararı aldı.

Almanya'nın kuzeyinde, zenginlerin adası olarak bilinen Sylt'te ortaya çıkan ırkçı görüntüler tartışma yaratırken, benzer videolar Avusturya'da da sosyal medyada yayılmaya başladı. Kronen Zeitung’un haberine göre, Avusturya’da çok sayıda radyo istasyonu L'Amour Toujours şarkısını çalma listesinden çıkarma kararı aldı. 

Ö3, Radyo Enerji ve Radyo Viyana tarafından yapılan açıklamada, müziğin nefret yayma aracı olarak kullanılmasına izin verilmeyeceği belirtildi. Kronehit'in program direktörü Georg Spatt, "Dalga dalga yayılan bu nefret söyleminin bir parçası olmayacağız" ifadelerini kullandı.

Geri Dön 30 Mayıs 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN