Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Mayıs 2024 Pazartesi

Araba satışında dolandırıldı

Pörtschach'ta yaşayan 41 yaşındaki bir kadın, ikinci el arabasını online platformda satarken dolandırıcılığa maruz kaldı. Alıcı, arabayı aldı ancak ödeme yapmadı ve aracın nerede olduğu bilinmiyor.

Kadın, şubat ayı sonunda arabasını internet üzerinden satışa çıkardı. Kısa sürede bir alıcı ile anlaştı ve alıcı, arabanın bedelinin 200 avrosunu depozito olarak ödemeyi kabul etti. Kalan meblağın ise araç tesliminde ödenmesi planlandı.

Bir süre sonra kadın, kardeşini ziyaret etmek için Macaristan'a gitti. Araç teslimatı, Bulgaristan'dan gelen alıcıyla burada gerçekleşecekti. Alıcı, parayı anında havale edeceğini söyleyerek, kadına Bulgaristan'daki bir şirketten geldiği iddia edilen transfer onayını gösterdi. Araba, daha sonra Bulgar plakalı bir kamyona yüklenip götürüldü.

Kadın, paranın hesabına geçmediğini fark etti. Dahası, kamyonun kaydı da silinmişti. Şu anda aracın nerede olduğuna dair bilgi yok. Polis, dolandırıcılığı araştırmaya devam ediyor.

Geri Dön 20 Mayıs 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN